Värsked tööpakkumised

Ettekandja/ Kelner

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434774

Tööpakkumise number

434774

Töö kirjeldus

TOA külaliste võõrustamine.
Toitude ja jookide tutvustamine ja müük
Aktiivne koostöö köögi ja baariga
Saali korrashoid

Nõudmised kandidaadile

* Oled avatud ja julge suhtleja
* soovid ennast arendada
* sulle sobib meeskonnatöö
* valdad suhtlustasandil eesti- ja inglise keelt
* eelnev töökogemus teeninduses tuleb kasuks

Oleme loonud TOA oma teiseks pereks, kus iga liige on väärtustatud ja vajalik.
Pakume konkurentsivõimalist töötasu vastavalt sinu tulemustele ja arengule, mida omalt poolt toetame erinevate koolituste ja mitmekülgse juhendamisega. Sinu kasutuses saavad olema kõige kaasaegsemad töövahendid nii köögis kui ka saalis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. september 2016
Kuulutus sisestati:
8. august 2016

TOA- Taste OF Asia
by Chef Heimar Kuuskler

TOA- Taste Of Asia on uudse kontseptsiooniga aasia restoran
Tallinna kesklinnas Rotermanni kvartalis.