Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119837

Ettekandja, kelner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindus restoranis hommikusöögil, rühmatoitlustus ja a´la carte teenindus.

Ootused kandidaadile

  • Soovi töötada klienditeenindajana
  • head suhtlusoskust
  • ausust
  • eesti, soome ja inglise keele oskust suhtlustasandil
  • varasemat töökogemust või erialast väljaõpet

Ettevõte pakub

  • Vahetustega tööd graafiku alusel
  • tulemustest sõltuvat lisatasu
  • soodustusi

Tööpakkumise number
#119837

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2007
Kuulutus sisestati:
16. august 2007

Soome katvaimasse hotelliketti kuuluv Sokos Hotel Viru liigub uuenduste lainel.

Vaata rohkem