Värsked tööpakkumised

Ettekandja / Kelner

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203775

Tööpakkumise number

203775

Töö kirjeldus

Antud töökoha peamised tööülesanded:
Klientide teenindamine kõrgel tasemel.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus ettekandjana vähemalt 2 aastat.
Meeskonnas töötamise kogemus.
Väga head teadmised professionaalsest klienditeenindusest.
Esinduslik välimus.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Võimalust töötada Eesti esimeses Gastrobaaris
Meeldivat töökeskkonda
Väljaõpet kohapeal
Arenemisvõimalust

Lisainfo

Muu antud töökohaga seonduv informatsioon edastatakse töövestlusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. september 2010
Kuulutus sisestati:
11. august 2010

Vanalinnas avatud gastropubi otsib professionaalseid ettekandjaid, kes on võimelised looma ettevõttele lisaväärtust.
Asume Pikal tänaval, Raekoja Platsi läheduses ja meie eesmärgiks on pakkuda nii eesti- kui välismaa klientidele maitsvat toitu suurepärase teeninduse,
lõõgastava interjööri ja hea asukohaga restoranis.