Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325866

Ettekandja / Kelner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide viisakas ja korrektne teenindamine
arveldamine rahaga
jookide ja toitude serveerimine
gruppide ja bankettide teenindamine
jookide valmistamine baaris
kassaga töötamine

Ootused kandidaadile

hea välimus
eesti keele vaba valdamine, kasuks tuleb inglise, soome ja vene keele valdamine
eelnev töökogemus
rõõmsameelsus, ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
tahe tööd teha
suhlemisoskus ja efektiivne müügitöö

Kaskuks tuleb
Eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

paindliku tööajagraafikut
motiveerivat boonussüsteemi

Tööpakkumise number
#325866

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
18. november 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Amber Museum OÜ on alles loodud ettevõte, kelle tegevusvaldkond on teenindussektor. Seoses uue restorani avamisega Tallinna vanalinnas, ootame meie kollektiiviga liituma baarmane, ettekandjaid ja kelnereid.

Vaata rohkem