Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148204

Ettekandja \ kelner

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sul on võimalus koos meeskonnaga pakkuda külalistele suurepärast teenindust hotelli restoranis ja baarides.
Sinu positiivsest ja sõbralikust suhtlemisest saab alguse kliendi rahulolu toidu ja teenindusega.

Ootused kandidaadile

* Positiivsus, oskus nautida oma tööd ja tahe teha külalisel tuju heaks.
* teenindusvalmidus ja hea meeskonnatööoskus
* ausus
hea eesti, inglise ja vene keele oskus
* eelnev töökogemus tuleb kindlasti kasuks.

Ettevõte pakub

* huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd
* kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda
* sõbralikku meeskonda
* koolitust ja arenemisvõimalusi
* motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#148204

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Juunis avab külalistele uksed uus kõrgetasemeline wellness spaa hotell Narva - Jõesuus.
4 tärni nõuetele vastav Meresuu SPA & Hotel pakub suurepäraseid puhkamise ja lõõgastumise võimalusi, samuti häid võimalusi koosolekute, koolituste ja ürituste läbiviimiseks.
Hotellis on 109 heatasemelist numbrituba, restoran ja lobby baar, 4 hästivarustatud konverentsisaali, veekeskus koos erinevate saunadega ja wellness spaa hoolitsustega.

Vaata rohkem