Värsked tööpakkumised

Ettekandja / kelner (baarmen)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375721

Tööpakkumise number

375721

Töö kirjeldus

jookide ja toidu serveerimine
klientide vastuvõtmine ja teenindamine nii lauas kui ka lettist
laua katmine ja koristamine
toitude ja jookide tutvustamine

Nõudmised kandidaadile

Vaba eesti keel, suhtlustasandil inglise ja KINDLASTI vene keeled. Kasuks tuleb ka soome keele valdamine ja eelnev töökogemus antud valdkonnas.
soov töötada ettekandjana / kelnerina, suhelda klientidega,
rõõmsameelsus, ausus, täpsus ja positiivne ellusuhtumine

Pakume konkurentsivõimelist töötasu, motiveerivat boonussüsteemi,
meeldivat ja sõbralikku kollektiivi, tööd graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. mai 2015
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2015

Brewery restoraan asub Tallinna vanalinnas, Pikk tn 1. Pärli kompleks- hoones, mis on teinud läbi täieliku renoveerimise ja kus on kokku viidud muistne arhitektuur ja tänapäevane moodne disain. Brewerys on lail õlle sorti valik, neist neli on elavad õlled. Köök on kombineering maailma erinevatest roogadest ja toidukuultuuridest ning on sobitatud kokku meie õllede ja ka, veinisõpradele, veinidega - kõik ju ei joo õlut. Oleme keskmises hinnaklassis, hubane ja asume kahel korrusel.