Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624648

Ettekandja, kelner, baarman

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi rõõmsameelset, töökat ja vastutustundlikku klienditeenindajat. Varasem töökogemus klienditeenindusvaldkonnas.

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus
positiivne ellusuhtumine
sõbralikkus ja optimistlikkus
täpsus,pingetaluvus
Varasem töökogemus klienditeenindusvaldkonnas
Nõutav eesti, inglise ja soovitatav vene keele oskus.
Soovitatav omada kohvivalmistamise oskust

Ettevõte pakub

ettevõttes kehtivaid soodustusi
sõbralikku kollektiivi
vaheldusrikast ja huvitavat tööd
võimalust töötada graafiku alusel
koolitus firma kulul
perelõuna

Tööpakkumise number
#624648

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6 - 7.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. november 2019
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2019

Avame peagi uue restorani SMAK. Lootsi tänaval, sadama juures D terminali läheduses. Eesotsas Eesti tippkokk Dmitri Rooz.
Romantilise hõnguga saal mahutab 70 istekohta, suvel on avatud suur terass,samuti 70 istekohaga.

Vaata rohkem