Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181338

Tööpakkumise number

181338

Töö kirjeldus

- Töötamine/teenindamine restoranis ja peosaalis
- vajadusel konverentsilaudade ettevalmistamine
- laudade katmine
- teenindusala korrashoidmine
- VANUS ALATES 18. aastat!

Nõudmised kandidaadile

- nõutav eelnev kogemus restorani klienditeenindajana
- korrektne välimus
- sõbralik ja vaoshoitud loomus
- soovitavalt võõrkeelte oskus suhtlustasandil (inglise, vene, soome)
- sobilik töö Viimsis või selle läheduses elavale noorele inimesele

Ettevõte pakub

- rahulikku miljööd
- tööd, mis tervist ei tapa
- nooruslikku töökollektiivi
- vahest aga kiiret tegutsemist :)

Lisainfo

CV koos FOTO ja palgasooviga (neto või bruto).
Eriti sobib inimesele, kes elab Viimsis või Viimsi ligidal.

Asukoht:
Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. august 2009
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2009
Brutopalk:
Alates 40 kuni 45 EEK tunnis

Retoran Savoy asub "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
Keskuses on avatud köögiga 60 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran
"Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 1 suur peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade,
juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.