Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140966

Ettekandja, baaridaami ja kokka kohad Soomes!

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime just sind ettekandja, baaridaami ja kokka kohtadele! Tule tööle Helsingi parimate restoranidesse. Kas otsid kindla või ajutise töökoha, või suvetööd? Me korraldame odava korteri aitame organiseerimisega.

Ootused kandidaadile

Toivomme että sinulla on alan koulutus ja jonkin verran työkokemusta. Tai olet muuten vaan tähti! Työn tekeminen edellyttää kohtuullista suomenkielentaitoa, joten toivomme että teet edes osan hakemuksestasi suomeksi.

Täida ankeeti aadressil www.go-on.fi "Helsingisse tööle". Korraldame vestluseid Tallinnas.

Tööpakkumise number
#140966

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

Go On Eesti on rahvusvaheline personaali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte. Otsime pidevalt tööjõudu Soome.

Vaata rohkem