Värsked tööpakkumised

Etikettija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377790

Tööpakkumise number

377790

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:
- toodete markeerimine sh varustamine ribakoodidega ja kasutusjuhenditega

Nõudmised kandidaadile

  • varasem töökogemus
  • igapäevatööks vajalik hea eesti keele oskus
  • kohusetundlikkus, täpsus ja püsivus
  • sobivus füüsiliseks tööks

  • korralikke töövahendeid, kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

CV ja lisaküsimused saata personal(ät)agora.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. mai 2015
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2015

Agora DC OÜ

Ettevõtte tegevusalaks on logistikateenuste osutamine. Põhiteenustena pakume kaupade ladustamis- ja komplekteerimisteenust, teostame saadetiste korje-
ja jaotusvedusid ning tollindusega seotud asjaajamisi. Lisaväärtuste loomisel osutame klientidele pakendamise ja etikettimise teenuseid.
Töömahu suurenemise tõttu otsime lisatööjõudu.