Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57787

Etiketiprinteri operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmistame tellimuste alusel kleebisetikette, kartongetikette, tekstiilile trükitud etikette.
Etiketiprinteri operaatori tööülesanneteks on:

  • etiketiprinteril trükkimiseks vajalike oskuste omandamine ja täiendamine;
  • klientide nõustamine ja tellimuste vastuvõtmine;
  • etikettide trükiks ettevalmistus arvutis;
  • eesti keele grammatika väga hea oskus;
  • kleebis-, kartong- ja tekstiiletikettide trükkimine;
  • valmistoodangu pakkimine, markeerimine, vajadusel saatedokumentide vormistamine ja valmistoodangu väljastamine;
  • kartoteegi ja arhiivi järjepidev korrashoid;
  • aruandlus tehtud töödest;
  • seadmete igapäevane hooldus ja korrashoid;
  • töökoha korrashoid.

Ootused kandidaadile

Kandideerimisel ei ole eeliseks sugu, vanus ega varasemad kogemused trükitööstuses.
Sobivate kandidaatide väljavalimisel lähtume eelõige kandidaaadi:

  • motivatsioonist
  • arenemissoovist
  • eesmärgikindlususest
  • võimest iseseisvalt planeerida oma tööd lähtuvalt ettevõtte vajadustest
  • õppimisvalmidusest
  • püsivusest.

Ettevõte pakub

  • pidevat ja stressivaba tööd;
  • kaasegseid ja korralikke töövahendeid;
  • võimalust õppida töötama erinevatel tootmisseadmetel ja arendada oma oskusi;
  • töötajasõbralikku puhkusegraafikut arvestades ettevõtte tootmisvajadusi.

Lisainfo

Kandideerimisel palun märkida CV-s või lisatud kaaskirjas palgasoov. CV-s palun korrektselt täita eelnevate töökohtade loetelu koos töötatud ajaga. Hea on kui Teil on varasematest töökohtadest soovitajaid.

Tööpakkumise number
#57787