Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308374

ETC programmide juhtivaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Eesti-Läti piiriülese koostöö programmi auditeeriva asutuse ülesannete täitmine, so:

  • toetustest rahastatud projektide auditeerimine;
  • toetuste andmist korraldavate asutuste auditeerimine;
  • auditite juhtimine ja auditi aruannete koostamine;
  • audiitorite nõustamine ja metoodiline suunamine;
  • auditi metoodika arendamise töögruppides osalemine;
  • auditeerimise tulemusi analüüsivate aastaaruannete koostamine.
- ETC programmides (Eesti-Läti-Venemaa piiriülese koostöö, Central Baltic IVA, Läänemere regiooni, URBACT, ESPON, INTERACT ja INTERREG IVC programmide) audiitorite grupi liikme ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt majanduse, õiguse või avaliku halduse valdkonnas);
  • vähemalt 5-aastane töökogemus (sise)audiitorina, raamatupidamises või finantsvaldkonnas;
  • meeskonna juhtimise kogemus (nt auditi töögrupi juhi kogemus);
  • põhjalikud teadmised auditeerimise standarditest;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja hea inglise keele oskus;
  • kirjalik ja suuline väljendusoskus ning enesekehtestamisvõime;
  • analüütiline mõtlemine ning otsustus- ja vastutusvõime;
  • väga hea arvutioskus;
  • valmisolek lähetusteks.

Kasuks tuleb:
  • (sise)audiitori kutsetunnistuse omamine;
  • teadmised struktuuritoetuste olemusest ja rakendamise korraldusest.

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
  • enesetäiendamis- ja arenemisvõimalusi;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi;
  • suhtlemisvõimalust rahvusvaheliste partneritega.

Lisainfo

  • täiendav informatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5263 (Aive Kuhi, siseauditi osakonna juhataja ülesannetes);
  • kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada palgasoov.

Tööpakkumise number
#308374

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
2. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, häirekeskus, kaitsepolitseiamet, sisekaitseakadeemia, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus, siseturvalisuse muuseum ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem