Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126819

Esitlejad

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Rimi hüpermarket vajab appi hakkajaid noori, kes ajavahemikul 22.10-04.11 tutvustaksid klientidele vastremonditud kauplust ja aitaksid selle kaubavaliku seas kliendil paremini orienteeruda.

Ootused kandidaadile

- vanus alates 18.a
- abivalmis ja sõbralik
- võimeline iseseisvalt ja meeskonnana tegutsema

Ettevõte pakub

- brutopalka 38 krooni tunnis
- mõnusat meeskonda

Lisainfo

- orienteeruv tööaeg E-N kl: 12.30-20.00, R-P kl: 11.00-21.00
- töökoha asukoht: Tartu Rimi hüpermarket (Rebase tn 10)

Tööpakkumise number
#126819
Esitlejad