https://www.cvkeskus.ee/26992

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26992

Esinduse juhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pärnu esinduse juhtimine
Müügitöö organiseerimine ja korraldamine
Suhtlemine klientidega


Ootused kandidaadile

Tehniline haridus
Ametialane töökogemus
Eesti ja vene keele oskus
Kohusetundlikkus
hea suhtleja
B-kat.juhiload


Ettevõte pakub

Tulemuslikkusele orienteeritud töötasu ja huvitavad tööd kaasaegses keskkonnas


Lisainfo

CV saata:faks 35 99566
e-mail:westward@westward.ee


Tööpakkumise number
#26992
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Esinduse juhataja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!