ERP kogemustega ostuspetsialist VIP9

CV KESKUS

Tööpakkumise number

607409

CV Keskus ERP kogemustega ostuspetsialist

Töö kirjeldus

kelle ülesandeks on hankijate otsimine, messide külastamine, kontaktvõrgustiku loomine ning olulisemate tarnijatega/klientidega kontaktide hoidmine. Oled oma valdkonna spetsialist meie ettevõttes.


Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest, kellel oleks eelnev kogemus tööstuses ostuspetsialistina (eelistatult mööblitööstuses), pealehakkamist ja initsiatiivi, et uuendusi sisse viia, valmisolek lühiajalisteks komandeeringuteks Euroopas ning Aasias. Ootame uuelt kolleegilt head eesti ja inglise keele oskust, kasuks tuleb soome keele oskus.


Ettevõte pakub

Sind ootab töökoht, kus Sul avaneb võimalus leida parimaid lahendusi ja töötada välja uusi süsteeme, külastada nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi messe, erialaseid koolitusi ning saada väärilist tasu ja aastapõhiseid boonuseid.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2019
Soovin kandideerida

ERP kogemustega ostuspetsialist


CV KESKUS

CV Keskuses on Eesti suurim tööotsijate andmebaas ja suurim arv tööpakkumisi, mis teeb CV Keskusest Eesti populaarseima tööportaali. Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha!
Lisaks tööportaalile tegutseb CV Keskuses üks Eesti juhtivatest värbamisosakondadest, mis aitab igapäevaselt kokku viia tööandjad ja tööotsijad. Leia sobiv tööpakkumine ja kandideeri julgelt või küsi lisainfot CV Keskuse värbamisspetsialistidelt.

Avan ettevõtte profiili