Värsked tööpakkumised

ERP finantskonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187053

Tööpakkumise number

187053

Töö kirjeldus

• Analüüsi läbiviimine ettevõtte klientide juures
• Tarkvara juurutamine kliendi vajadustest lähtuvalt
• Tarkvara konsultatsioon ning pea-ja lõppkasutajate koolitus
• Kasutajajuhendite koostamine
• Täiendavatele tarkvaraarendustele spetsifikatsioonide koostamine
• Ettevõttesisese konsultatsiooni ja koolituse andmine
• Osalemine pakkumiste koostamises, suhtlemine klientide ja potentsiaalsete klientidega, eesmärgiga saada ettevõttele uusi projekte
• Töö korrektne dokumenteerimine ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile

• IT või majandusalane kõrgharidus või selle omandamine
• Seadusandluse tundmine (orienteerub oma valdkonna raames õigusaktides)
• Majandustarkvara põhialuste väga hea tundmine
• Arvuti kasutamise oskus – spetsialisti tasandil
• Keeleoskus: eesti keel väga hea nii kõnes kui kirjas; inglise keel hea nii kõnes kui kirjas (vajalik erialase sõnavara tundmine); vene keel hea nii kõnes kui kirjas
• IT-vahendite ja tehnoloogiate kasutusvõimaluste tundmine
• Analüüsivõime
• Kohanemisvõime, pinge- ja stressitaluvus
• Suhtlemisoskus ja tahe teha meeskonnatööd
• Iseseisvus, otsustus- ja vastutusvõime

Ettevõte pakub

• Oma ala professionaalidest koosnevat meeskonda
• Põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes
• Oskustele ja kogemustele väärilist palka
• Koolitust, parimat töökeskkonda ja korralikke töövahendeid

Lisainfo

Lisaks tellimustarkvara arendamisele tegutseb Helmeses tugeva MS Dynamics AX ja SAP kompetentsiga majandustarkvara tiim.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
14. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
12. november 2009

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on kliendi teeninduse protsesside IT-projektide teostaja, kes tarnib suurklientidele ärikriitilist tarkvaralisi lahendusi ja pakub neid toetavaid teenuseid ning hoolitseb loodud süsteemide toimimise eest. Helmese grupp moodustab ca 175-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii Java, Microsoft .NET, kui ka OSS platvorme.