Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187053

ERP finantskonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Analüüsi läbiviimine ettevõtte klientide juures
  • Tarkvara juurutamine kliendi vajadustest lähtuvalt
  • Tarkvara konsultatsioon ning pea-ja lõppkasutajate koolitus
  • Kasutajajuhendite koostamine
  • Täiendavatele tarkvaraarendustele spetsifikatsioonide koostamine
  • Ettevõttesisese konsultatsiooni ja koolituse andmine
  • Osalemine pakkumiste koostamises, suhtlemine klientide ja potentsiaalsete klientidega, eesmärgiga saada ettevõttele uusi projekte
  • Töö korrektne dokumenteerimine ja aruandlus

Ootused kandidaadile

  • IT või majandusalane kõrgharidus või selle omandamine
  • Seadusandluse tundmine (orienteerub oma valdkonna raames õigusaktides)
  • Majandustarkvara põhialuste väga hea tundmine
  • Arvuti kasutamise oskus – spetsialisti tasandil
  • Keeleoskus: eesti keel väga hea nii kõnes kui kirjas; inglise keel hea nii kõnes kui kirjas (vajalik erialase sõnavara tundmine); vene keel hea nii kõnes kui kirjas
  • IT-vahendite ja tehnoloogiate kasutusvõimaluste tundmine
  • Analüüsivõime
  • Kohanemisvõime, pinge- ja stressitaluvus
  • Suhtlemisoskus ja tahe teha meeskonnatööd
  • Iseseisvus, otsustus- ja vastutusvõime

Ettevõte pakub

  • Oma ala professionaalidest koosnevat meeskonda
  • Põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes
  • Oskustele ja kogemustele väärilist palka
  • Koolitust, parimat töökeskkonda ja korralikke töövahendeid

Lisainfo

Lisaks tellimustarkvara arendamisele tegutseb Helmeses tugeva MS Dynamics AX ja SAP kompetentsiga majandustarkvara tiim.

Tööpakkumise number
#187053

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
12. november 2009

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on kliendi teeninduse protsesside IT-projektide teostaja, kes tarnib suurklientidele ärikriitilist tarkvaralisi lahendusi ja pakub neid toetavaid teenuseid ning hoolitseb loodud süsteemide toimimise eest. Helmese grupp moodustab ca 175-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii Java, Microsoft .NET, kui ka OSS platvorme.

Vaata rohkem