Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244878

Erootilise massaazi tegija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame oma meeskonda tööle erootilise massaazi tegijaid Tallinna salongi. Töö sisuks on erinevate erootilise sisuga massaazide tegemine ning klientidega suhtlemine.
Kui Sulle meeldib suhelda, oled aktiivne ja hea pingetaluvusega; oled aus ja kohusetundlik; oled positiivne ja särav.
Kui tundsid eelnevas ära enda, siis just Sind me ootamegi oma meeskonda.
Väljaõpe toimub kohapeal.
Võimalik jääda klientidele anonüümseks.
NB! Tegemist ei ole intiimteenustega!

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus, ausus, hea välimus, hea pingetaluvus; suurepärane suhtlemisoskus

väljaõpet; motiveerivat palka; kohapeal ööbimisvõimalust; meeldivat keskkonda ja sõbralikku kollektiivi;

Tööpakkumise number
#244878

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Kuni 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
18. november 2011
Lisainfo palga kohta:
Tulemustasu

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem