Värsked tööpakkumised

Eritööde töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 64177

Tööpakkumise number

64177

Töö kirjeldus

Eritööde töödejuhataja peamisteks ülesanneteks on
• olemasolevate ärikliendisuhete hoidmine ja arendamine;
• uute klientide leidmine;
• tööde organiseerimine kliendi objektidel;
• kvaliteetse teenuse tagamine;
• hea töökliima kujundamine;

Nõudmised kandidaadile

Meie uuelt meeskonnaliikmelt ootame:
• iseseisvust ja algatusvõimet;
• ausust ja head suhtlemisoskust;
• orienteeritust meeskonnatööle ja tulemusele;
• elementaarset arvuti kasutamise oskust;
• B-kategooria sõiduki juhtimise õigust ja kogemust.
Kasuks tuleb eelnev kokkupuude puhastusteeninduse alaga ning
vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume aktiivset kaasalöömist ettevõtte
arengus; kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
tulemustel põhinevat tasu; ametiauto kasutamise võimalust;
koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada.

Lisainfo

Palume lisada oma CV-le ka motivatsioonikiri ja palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2006

SOL Eesti on kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Oleme hetkel kiire arengu faasis. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.