Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #625400

Eritööde teostaja - grupijuht Pärnus

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume PÄRNU linna piirkonnas tööd eritöödespetsialistile, kes võtaks ka vastutuse grupijuhina. Tööde sisuks on ehitus- ja remondijärgne koristus, põrandate eritööd, akende pesu jms. Valmidus peab olema paindlikuks töögraafikuks ja taskus peavad olema juhiload. Töökorralduse kohta saad küsida täpsustavaid küsimusi telefonil 5050091 Raul.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikke töötajaid. Alustada võib koheselt!

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Tööpakkumise number
#625400

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib noortele vanuses 13-17 eluaastat
Kuulutus aegub:
29. november 2019
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem