Värsked tööpakkumised

Eritööde spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547375

Tööpakkumise number

547375

Töö kirjeldus

Head tööotsijad! Vajame koheselt eritööde spetsialisti Järvamaal. Töö on rutiinivaba,objektid vahelduvad mööda maakonda ja väljaspoolegi. Tihti on vajalik redelil,tõstukil töötada jne. Eeldame, et inimesel oleks silma puhtuseastme hindamiseks. Kui helistad tel.numbril 53730520 Ahtole, siis ta vastab kõikidele küsimustele ja tutvustab töötingimusi. Koolitamine ja juhendamine toimub objektil.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi pikaajalise töösooviga kohusetundlikke karske eluviisiga inimesi. Kasuks tulevad autojuhiload.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda, koolitusi, sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2018
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2018

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.