Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802351

ERITÖÖDE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Vaipade ja pehmemööbli puhastus,

  • Akande pesu siseruumides ja välitingimustes ning fassaadi pesu. Vajadusel töö redeliga, tõstukiga ja tellingult.

  • Sanitaartehnika ja  Küttekehade puhastus, sanitaarruumide koristamine ja korrashoid.

  • Põrandate hooldus (pvc, linoleum, kivi, laminaat, puitpõrand) kuiv- ja sügavpuhastus ning hooldus. Vaha eemaldamine, vahatamine jne.

Ootused kandidaadile

  • Oled kohusetundlikkus ja korrektsus;
  • Sul on B-kategooria juhiload;
  • Iseseisvus ja tööde planeerimise oskus ja oskus töötada meeskonnas;
  • Täpsus, korrektsus,lojaalsus;
  • Hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb: eelnev töökogemus heakorra tööde valdkonnas erineva tehnika kasutamise kogemus, tehniline taip

Ettevõte pakub

    mugavaid ilmastikule vastavaid tööriideid

  • kaasaegseid töövahendeid, tööriistu ja seadmeid tööde teostamiseks
  • ametiauto
  • pikaaegset ja stabiilset tööd
  • vajadusel ka erialast täiendõpet
  • 1600eurot (bruto) ja võimalus lisa teenida.

Tööpakkumise number
#802351

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2022
Kuulutus sisestati:
1. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem