Värsked tööpakkumised

Eritööde puidutisler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32274

Tööpakkumise number

32274

Töö kirjeldus

Väärispuidust ja männist uste, treppide ja akenda valmistamine ja paigaldus eritellimuste alusel.
Töökoht asub puidutsehhis ja paigaldused toimuvad objektidel.
Põhiline tööülesanne seisneb tööülesande täitmine algusest lõpuni ja lõppeb paigaldusega objektil. Töövahendid garanteerib kõik firma.

Nõudmised kandidaadile

Tööle võetakse eelneva töökogemustega puidutislereid, kes peavad oskama lugeda tööjooniseid ja tööülesande täitma algusest lõpuni.
Vajalik tööde tähtaegadest kinnipidamine.

Pikka aega tegutsenud tootmisettevõte pakub stabiilset aastaringset tööd.
Vajadusel pakume majutusvõimalust, seda ennekõike väljastpoolt Tallinnat tööle tulijatele. Kõikidele tööle tulijatele garanteeritakse töövahendid.
Samuti eraldatakse vormiriietus.
Tööaeg 8-17

Lisainfo

Hetkel toimub pikka aega tegutsenus ettevõtte reorganiseerimine.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2004
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2004
Brutopalk:
Alates 6000 kuni 8000 EEK kuus

Ettevõte tegeleb väärispuidust ja männist uste,treppide ja akende valmistamise ja paigaldusega.