Värsked tööpakkumised

Eritööde puidutisler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112389

Tööpakkumise number

112389

Töö kirjeldus

Täispuidust uste, akende, treppide valmistamine eritellimuse alusel.
Töö algab materjali valikust ja teostatakse algusest lõpuni. Ustele ja akendele paigaldatakse ka furnituur. Viimistlustööd teostab maaler. Peale seda komplekteerib toote uuesti tisler.

Nõudmised kandidaadile

Otsime ennekõike täispuidust eritööde teostamiseks spetsialiste eelnevate töökogemustega.
Peab oskama toote algusest kuni lõpuni valmis teha.
Kvaliteetse ja oskusliku töö teostamine.
Tähtaegadest kinnipidamine, kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja mitmekesist tööd.
Konkurentsivõimelist palka ja lisatasusid.
Palgamaksmine 2x kuus. Võimalus töötada töövõtu vaba graafiku alusel. Pakume ka lühiajalisi töid.
Tööriietust ja igale spetsialistile eraldi töövahendeid
Väljastpoolt Tallinna töötajatel aitame elamisega.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00
Võimalik töötada limiteerimata tööajaga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2007
Brutopalk:
Alates 70 kuni 120 EEK tunnis

Ettevõte tegeleb eritellimusel puidust uste,akende ja treppide valmistamisega. Restaureerib aknaid ja uksi. Laenutab ehitusmehhanisme. Rendib büroo ja laopindu.