Värsked tööpakkumised

Eritööde puhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501785

Tööpakkumise number

501785

Töö kirjeldus

Otsime Jüri tehnopargis vastvalminud moodulmajade tehasesse eritööde puhastusteenindajat, kelle peamisteks ülesanneteks on:

  • uute soojakute ehitusjärgne üldkoristus
  • põrandate pesu ja PVC kattega põrandate vahatamine
  • akende pesu
  • tehase kontori ja tualettruumi koristus 1x nädalas

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev töökogemus samalaadsel ametikohal
  • eesti keele oskus
  • oskus oma aega ja tööülesandeid iseseisvalt planeerida
  • ausus, korrektsus, süsteemsus

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • kindlat sissetulekut
  • sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi
  • mitmeid omatöötaja soodustusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. november 2017
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2017
Brutopalk:
kuni 1000 EUR kuus

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis ning kuulub rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kümnes Euroopa riigis. Ettevõte rendib parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja pakub nendega seotud teenuseid. 2017. a alguses alustas tööd Ramirendi moodulmajade tehas.

Samas on Ramirent enamat, kui lihtsalt masinad. Meie väärtuslikem vara on inimesed, nende teadmised ja kogemused. Seoses ettevõtte järjepideva arenguga vajame oma kollektiivi veel rohkem teadmisi. Pakume tööd ERITÖÖDE PUHASTUSTEENINDAJALE