Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288816

ERITÖÖDE PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kütte-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemide, veevarustuse ja kanalisatsioonisüsteemide ning tulekustutus- ja sprinklersüsteemide (KVVKJ) projektide analüüs
  • KVVKJ hangete korraldamine
  • KVVKJ tööde ettevalmistamine, korraldamine ja kontrollimine ehitusobjektil
  • Tellijaga ja alltöövõtjatega sõlmitud lepingute täitmise tagamine ja kontrollimine
  • KVVKJ tööde kvaliteedi, tehnoloogia ja tähtaegse täitmise tagamine
  • Teostusdokumentatsiooni koostamise, kogumise ja säilitamise korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus (soovitavalt keskkonnatehnika õppesuund)
  • Vähemalt 3-aastane töökogemus sarnasel ametikohal
  • Eesti keele valdamine, kasuks tuleb vene ning inglise kõnekeele oskus
  • Ehitusvaldkonna õigusaktide tundmine
  • Head meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskused
  • B kategooria juhiloa olemasolu

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd kaasaegses, loovusele innustavas töökeskkonnas
  • Häid õppimis- ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Töötamine peamiselt Tartus, objektid Eesti piires

Tööpakkumise number
#288816

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2012
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2012

Nordecon AS alustas tegevust aastal 1989. Suuremad tütarettevõtted Eestis, Nordecon Ehitus AS ja Nordecon Infra AS, liideti emaettevõttega alates 1. jaanuarist 2011. Ettevõtte peamisteks tegevusvaldkondadeks on hoonete ja rajatiste ehitamine peatöövõtu ja projektijuhtimise meetodil, infrastruktuuride ja sadamate ehitamine, samuti keskkonna- ja teedeehitus ning läbi tütarettevõtte Nordecon Betoon OÜ ka betoonitööd. Kontsernis töötab üle 700 inimese. Alates 18. maist 2006.a. on Nordecon’i aktsiad noteeritud Tallinna Börsil.

Vaata rohkem