Värsked tööpakkumised

Eritellimusmööbli viimistleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362067

Tööpakkumise number

362067

Töö kirjeldus

Töö on projektipõhine ja väga vaheldusrikas.Tooted on täispuidust, mdf-ist ja spoonitud plaatidest. Viimistleja ülesandeks on värvida, lakkida, peitsida, õlitada ja lihvida. Kasutame kõrgsurve pumpa, kannuga püstoleid ja vahel ka pintslit.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui mööbliviimistlemine on töö, mis sulle meeldib ja oled seda ka varem teinud.

Pakume sõbralikus kollektiivis tööd, mis on vaheldusrikas ja väljakutseid esitav. See on võimalus täiendada oma teadmisi ja oskusi läbi praktika.
Töötasu suurus on otseses sõltuvuses oskuste ja tootlikusega. See toob heale töömehele väärilise palga.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
12. november 2014

Jalak oü tegeleb eritellimusmööbli valmistamisega. Materjalidena kasutame puitu, plaatmaterjale ja plaste. Lisaks disainime ja valmistame oma kaubamärgi all turustatavaid tooteid. Jalak oü ekspordib 70% oma toodangust.