Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634432

Eripuhastustööde töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Sise- väli eri koristustööd
- Põrandate ja mööbli süvapesu
- Niitmine
- Katustelt purikate ja lume eemaldamine
- Vahatamistööd
- Graafitite pesu
- Akendepesu

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus eri- puhastustöödel tuleb kasuks
- Hea eesti keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil
- B-kategooria juhiload
- Hea organiseerimisvõime
- Hea füüsiline form

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
- Heal tasemel põhipalka ning töötulemustest sõltuvat lisatasu
- Paindlikku tööaja kujundamise võimalus
- Vastutusrikast ja iseseisvat tööd
- Eneseteostus- ja koolitusvõimalusi
- Kaasaegset töökeskkonda
- Ausat ning pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#634432

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

OÜ BREM PUHASTUS
Oleme kliendile orienteeritud terviklahendusega era- ja ärikinnisvara korrashoiu teenust pakkuv ettevõte. Peame oluliseks, et meie töötajad oleksid hästi motiveeritud ja koolitatud heakorra spetsialistid. Meie poolt pakutavad teenused on järgmised:

- Sise- ja välikoristus
- Haljastusteenused
- Muud heakorra tööd - niitmine, lumetõrje, võsalõikamine jms.

Vaata rohkem