Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137901

Eripuhastustööde spetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

suurpuhastustööd
põrandate süvapesu, õlitamine ja vahatamine
akende- ja fassaadipesu
vaibapesu jne.

Ootused kandidaadile

kannatlikkus ja pingetaluvus
õppimisvõime
kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

erialast koolitust
sõbralikku kollektiivi
stabiilset töökohta
palka katseajal 7000 krooni kuus bruto, peale katseaega 9000 krooni
vaheldusrikast tööd
karjäärivõimalust

Lisainfo

Töö sobib nii NAISTELE kui MEESTELE.

Tööpakkumise number
#137901

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
Töötasu sõltub isiklikust tööpanusest, mis võimaldab teenida kõrget palka.

SOL Eesti on kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. SOL annab Eestis tööd ligi 1300 inimesele.

Vaata rohkem