Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308101

Eripuhastustööde puhastusteenindaja/ juht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KENDRA OÜ otsib oma meeskonda eripuhastustööde puhastusteenindajat.
Eripuhastustööde puhastusteenindaja peab oskama:

- teostada korrekselt koristustöid: akende pesemist, põranda süvapesu/vahatamist, põranda õlitamist, ehitsujärgset koristamist, suurpuhastusi jne.
- välja koolitada oma abilisi teostama kvaliteetseid puhastustöid
- pidada suurepäraseid läbirääkimisi klientidega: andma üle tehtud töö, küsima kliendi tagasisidet tehtud tööle, leppima kokku kohtumise ajad
- hankida vajalikud koristusained ja -tarvikud töö teostamiseks
- organiseerida õigeks ajaks vajaliku tööjõu

Ootused kandidaadile

- sa oled puhtuse armastaja
- sa oled töökas ja ei karda koristaja tööd
- sul on eelnev kogemus inimeste koolitamisel ja juhendamisel
- sul on kiire reageerimisvõime tööülesannete elluviimiseks
- sul on võimalik töötada õhtuti, vajadusel ka nädalavahetusel
- sa oled valmis töötama üle Eesti (väljumine alati Tartust kontori eest), vajadusel jääma ööbima sihtkohta
- sa oled täpne, usaldusväärne ja korrektne
- sul on B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

- ametiautot
- väljaõpet ja koolitust
- head töötasu vastavalt tulemustele

Lisainfo

Tööaeg graafiku alusel, vastavalt kliendi tellimustele. Reeglina täistööaeg kuu lõikes.

Tööpakkumise number
#308101

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 500 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
16. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
põhipalk

Kendra on puhastusteenuseid pakkuv ettevõte Tallinnas ja Tartus, kelle meeskond kuulub ligi poolsada töötajat. Ettevõte on spetsialiseerunud hoolduskoristuse teenuse pakkumisele ja eripuhastustööde teostamisele.

Vaata rohkem