Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127301

Eripuhastaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitus- ja remondijärgsed koristustööd;
  • suurpuhastused;
  • põrandapindade puhastamine ja kaitsevahatamine;
  • akende ja fassaadipesu.

Ootused kandidaadile

  • positiivne ellusuhtumine;
  • meeskonnatöö kogemus;
  • valmisolek töötada ka õhtuti ja nädalavahetustel;
  • enesekriitilisus;
  • hea tervis.

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus koristusvallas;
  • B-kat. juhiloa omamine.

Ettevõte pakub

  • vajadusel erialast väljaõpet;
  • loomingulist tööd nooruslikus ja toredas meeskonnas;
  • erialaseid täiendkoolitusi;
  • tasu vastavalt tööle;
  • lõbusaid firmaüritusi.

Lisainfo

Otsime täiendust oma toredale ja toimivale eripuhastustööde meeskonnale.

Tööpakkumise number
#127301