Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179779

Eriprojektide müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ajalehereklaami aktiivne müük
- aktiivne suhtlemine klientidega
- osalemine eriprojektide planeerimises ja elluviimises

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima inimesi kellel on
- väga suur tahe teha müügitööd ja kliente aidata,
- soov õppida ja palju tööd teha,
- kõrget sisemist motiveeritust,
- tulemustele orienteeritus ja kõrget saavutusvajadust.

Ettevõte pakub

- koolitus- ja arenguvõimalusi
- väljakutseid pakkuvat tööd

Lisainfo

Ootame kandideerima inimesi, kes on valmis töötama töövõtulepingu alusel.

CV ja motivatsioonikiri saada hiljemalt 26.juuniks.

Tööpakkumise number
#179779