Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220545

Eripedagoog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eripedagoogi ametikoha eesmärk on õpilase haridusliku erivajaduse varajane märkamine, õpilasele sobiva viisi leidmine erivajadusega toime tulekuks,
võimetekohaseks õppeks ja õppeprotsessist positiivse edutulemuse saavutamiseks.
  • Nõustada ja abistada õpetajaid individuaalsete õppekavade koostamisel ja rakendamisel.
  • Hinnata õpilase erivajadusi ning osaleda õppetundides HEV õpilaste tugiisikuna.
  • Töötada välja HEV õppijale individuaalse ülemineku plaan vajalike oskuste omandamiseks üleminekul kutseõppest tööellu ning rakendada seda.
  • Koordineerida õpi- ja nõustamistoa tegevusi.

Ootused kandidaadile

  • Eripedagoogika alane kõrgharidus (magistrikraad või sellega võrdsustatud kõrgharidus)
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnases valdkonnas
  • Ühe võõrkeele oskus
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • Organiseerimisoskus ja koostöövalmidus
  • Avatus ja hea suhtlemisoskus
  • Pingetaluvus
  • Usaldusväärsus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Sportimisvõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Põhipuhkust 56 kalendripäeva aastas

Lisainfo

Tegemist on projektipõhise ametikohaga, mis tähendab, et sõlmitakse tähtajaline tööleping kuni 31.01.2013 (ESF projekt " Õppijat toetavate süsteemide
arendamine" . Projekti eesmärk on ennetada kutsekooli õpilaste õpiraskusi ja vähendada väljalangevust, arendada õppijat toetava kooli
sise- ja välisvõrgustikku.).
Täiendav info: Merle Väliste, tugisüsteemide talituse juhataja, merle.valiste[at]khk.ee, 736 1873

Tööpakkumise number
#220545

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
14. märts 2011
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2011

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja
edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 330 töötajat ja 3300 õpilast.

Vaata rohkem

Eripedagoog