Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119916

Eripedagoog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1,0 kohaga või muu vastaval kokkuleppel, töö tasandus- ehk logopeedilises rühmas (12 last rühmas) ametikoha nimetus lasteaiaõpetaja.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus kas lõpetatud või omandamisel, vastavat töökogemust omav.

Meeldivat kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikke kolleege. Põhipuhkust 56 kalendripäeva tööaasta eest alati suvel. Õppelaenu tagasimaksmise võimalus. Paindlik tööaeg.

Lisainfo

Kandideerijail esitada: kirjalik avaldus, elulookirjeldus, ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad, muud kandideerija poolt oluliseks peetud dokumendid. Tähtaeg: 30. september 2007
Dokumendid saata aadressile: Tallinn, Kraavi 10, 11 215. Märgusõna "konkurss".
Lisainfo kodulehelt http://kraavikroll.haridus.ee/

Tööpakkumise number
#119916

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 7300 - 9360 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
5. september 2007

Lasteaias ( endises logopeedilises) ehk tasandusrühmas leiab tööd õpetaja. Nõutav pedagoogiline kõrgharidus. Soovitav ka kogemus lastega töös.

Vaata rohkem

Eripedagoog