Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623815

Eripedagoog

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Saaremaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2019
Kuulutus aegub: 9. november 2019

Töö kirjeldus

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus on Saaremaa Vallavalitsuse hallatav õppenõustamiskeskus, mis tegutseb vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonna haldusalas.
Keskus osutab haridus- ja sotsiaaltugiteenuseid Saaremaa valla lastele ja noortele haridusasutustes ning vanematele seoses lapse või noore arengu-, õpi- või käitumisprobleemidega.
Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus otsib oma meeskonda:
ERIPEDAGOOGI

Põhilised tööülesanded:
- koostöös teiste spetsialistidega erivajadustega õppija toetamine ja suunamine eesmärgiga soodustada igakülgselt tema arengut eakohasuse suunas;
- esmase mahajäämuse ületamine/vähendamine ja teisese mahajäämuse ennetamine/leevendamine eripedagoogiliste vahenditega;
- õppija lähimale arenguvallale vastava õpikeskkonna kujundamine.

Ootused kandidaadile

Nõutav haridus: erialane magistrikraad või sellega võrdsustatud haridus (kui õpingud on pooleli, pakume eripedagoogi assistendi ametikohta, st. töötamist vanema kolleegi juhendamisel);
See töö sobib Sulle, kui Sul on:
- nõutav haridus;
- võime töötada iseseisvalt ja meeskonnas;
- oskus püstitada eesmärke ja hinnata töö tulemuslikkust;
- soov ametialaselt areneda ja ennast spetsialistina teostada;
- hea suhtlemisoskus ja kõrge pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
- rutiinivaba tööd ja kaasaegset töökeskkonda;
- võimalust rakendada oma ideid ja teadmisi keskuse arendamisel;
- konkurentsivõimelist töötasu, sõidukompensatsiooni ja pikka puhkust;
- täienduskoolitusi, regulaarseid meeskonnatöö arutelusid ja töönõustamist;
- võimalust juhendada nooremaid kolleege ja praktikante.

Lisainfo

Tööaeg: täistööaeg, osaline koormus (vastavalt kokkuleppele)

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Töö põhiasukoht: Kuressaare/Üle Saaremaa erinevates haridusasutustes (vastavalt kokkuleppele)

CV koos motivatsioonikirjaga saata hiljemalt 9. novembriks 2019 meiliaadressile tugikeskus(at)saare.ee

Lisainfo: Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse juhataja Aaro Nursi, tel. 53 470 471, aaro.nursi(at)saare.ee

Tööpakkumise number
#623815

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Eripedagoog