Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291036

Eripedagoog

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eripedagoogi töövaldkonnaks on haridusliku erivajadusega õpilaste õppe ja arengu toetamine.
Eripedagoogi põhilised tööülesanded on järgmised:
1. Hariduslike erivajadustega õpilaste õpetamine (lihtsustatud või toimetuleku õppekava, õpiabi tunnid jms) rühmas või individuaalselt.
2. Hariduslike erivajadustega õpilaste väljaselgitamine ja ettepanekute tegemine edaspidiseks õppetööks, koolis pakutavate õpilase arengut toetavate meetmete rakendamiseks või täiendavate uuringute läbiviimiseks.
3. Osalemine individuaalsete õppekavade koostamisel ja hindamisaluste väljatöötamisel.
4. Aine- ja töökavade koostamine lähtuvalt kooli õppekavast ja põhihariduse lihtsustatud riiklikust õppekavast, vajadusel individuaalplaanide koostamine õpilastele.
5. Koostöö teiste pedagoogide ja tugispetsialistidega hariduslike erivajaduste õpilaste õppe korraldamisel.

Töökoormus 1,0 ametikohta.

Ootused kandidaadile

Vastavus haridus- ja teadusministri 26. augusti 2002. a määruses nr 65 "Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded" eripedagoogi kvalifikatsioonile sätestatud nõuetele.
Hea suhtlemisoskus ja koostöövõime.

Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda, toetavat ja heasoovlikku kollektiivi

Lisainfo

Koos avaldusega palume esitada elulookirjelduse (CV), haridust ja kandidaadile esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad. Dokumendid tuleb saata kooli aadressile või e-postiga peeter.putk[at]vandra.ee Lisainfo telefonil 510 4551.

Tööpakkumise number
#291036

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2012
Kuulutus sisestati:
5. november 2012

Vändra Gümnaasium asub Pärnu maakonnas Vändra alevis. Koolis on 70 töötajat, neist pedagooge 40. Õpilaste arv koolis on 348.

Vaata rohkem

Eripedagoog