2023-08-23 14:48:55

Eripedagoog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Tapal Valgejõe õppekeskuses oma meeskonda:

ERIPEDAGOOGI

keda huvitab põnev ja väljakutseid pakkuv töö keeruka taustaga noortega ning kes oleks toeks kolleegidele ja lapsevanematele lapse arengu toetamisel. Eripedagoog märkab ja hindab õpilase erivajadusi ning toetab oma oskuste ja teadmistega nii lapsega töötavat meeskonda kui õpilase arengut individuaalsete tegevuste kaudu. Oluline on nii eesti kui vene keel oskus.

Ootused kandidaadile

  • soov pühenduda abivajavate noorte arengu toetamisele;
  • soov töötada koostöises ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas;
  • väga head suhtlemis- ning koostööoskused;
  • oskus saada hakkama pingeolukordades;
  • erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi kutse;
  • eelnev kogemus töös erivajadustega lastega;
  • heal tasemel eesti ja vene keele oskus.

Omalt poolt pakume võimalust töötada ja areneda koos toetava meeskonnaga, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalust, tervislike ja sportlike eluviiside toetamist, 56 päevast põhipuhkust.

Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel (täpne kuupäev kokkuleppel).