Värsked tööpakkumised

Eripedagoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544111

Tööpakkumise number

544111

Töö kirjeldus

Kostivere Kool ootab oma meeskonda 2018/2019 õppeaastast tööle ERIPEDAGOOGI 1,0 ametikohaga, kelle tööülesanneteks on õpilase arengu- ja õpioskuste taseme kindlaks tegemine ja tema arengut mõjutavate tegurite ning õpivajaduste välja selgitamine, õpetajate juhendamine ja nõustamine õpilase õppe planeerimisel ja läbiviimisel; õpiabirühma- või individuaaltundide ettevalmistamine ja läbiviimine koolis.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on
* erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi kutse;
* oled positiivse ellusuhtumisega ja koostöövõimega;
* hea digivahendite kasutamise oskusega.

Ettevõte pakub

Meie pakume
* võimalust end teostada, arendada ja koolitada;
* toredat meeskonda;
* kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi;

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palun saata hiljemalt 15. augustiks 2018 aadressil Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa või e-posti aadressil kool(ät)kostivere.edu.ee.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. august 2018
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1250 EUR kuus

Kostivere Kool asub Tallinnast 20 km kaugusel looduskaunis kohas, Jõelähtme vallas. Kostivere Koolis õpib 144 õpilast, kool on uuendusmeelne ja kollektiiv on sõbralik.