Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307388

Eripedagoog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eripedagoogi põhitegevus on erimetoodikat kasutades suunata hariduslike erivajadustega lapse arengut, et soodustada psüühiliste protsesside ja isiksuse
arengut.

Eripedagoog:
- õpetab, juhendab ja kasvatab hariduslike erivajadustega õpilasi,
- uurib ja toetab õpiraskustesse sattunud õpilasi,
- aitab leida õpiraskuste põhjuseid ja lahendusteid probleemidest ülesaamiseks, annab nõu õppekava, õppevormi ja sobivat haridusasutust puudutavates
küsimustes;
- toetab õpetajaid individuaalsete õppekavade koostamisel.

Ootused kandidaadile

Kvalifikatsioon:
Eripedagoogika alane kõrgharidus
Kooli tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide tundmine
Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Hea arvutikasutamise oskus

Isiksuse omadused:
Hea suhtlemisoskus
Koostöövõime
Võime ja oskus iseseisvalt oma tööd juhtida
Eneseanalüüsioskus, õppimisvõime
Vastutusvõime, usaldusväärsus
Organiseerimisvõime

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
head koostöömeeskonda
võimalusi kehakultuuriga tegelemiseks
töötasu vastavalt kvalifikatsioonile

Tööpakkumise number
#307388

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
10. mai 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Eripedagoog