Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168029

Erinevatele ametikohtadele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime meie klientideks olevatele välis- ja Eesti firmadele erinevate valdkondade töötajaid (piirkond Tallinn, Harjumaa või välismaa).
Töökuulutuse idee on anda tööotsijatele võimalus registreeruda meie andmebaasis. Laekunud CV´sid jälgime regulaarselt ning sobiva tööpakkumise tekkides võtame tööotsijatega ühendust.

Eriti oodatud on oskustöölised, spetsialistid ning tehnilise taustaga keskastme juhid.

Ootused kandidaadile

Eesti kodakondsus
kohusetundlik
hea pingetaluvusega
täpne ja korrektne
kasuks tuleb võõrkeelte oskus

kvalifikatsioonile ja kogemustele vastavat tööd usaldusväärsete tööandjate juures.

Tööpakkumise number
#168029

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
25. november 2008
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2008

Temp Group Estonia OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem