Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69448

Erinevad oskus- ja lihttöölised

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tisler-puidust ja vineerist detailide valmistamine
- Karkassi monteerija-puitdetailidest pooltoodete koostamine
- Polsterdaja-liimitud karkassi katmine pealistusmaterjaliga
- Liimija-puitkarkassidele porolooni ja vatiini liimimine
- Porolooni komplekteerija-materjalilao pidamine, materjalide tellimine, ladustamine ja väljastamine
- Pakkija-pehmemööbli pakkimine, ladustamine ja laadimine

Ootused kandidaadile

- eesti keele valdamine suhtlustasandil
- usaldusväärsus ja kohusetundlikkus
- soovitavalt varasemat töökogemust mööblitootmises

Ettevõte pakub

- väljaõpet kohapeal
- täistööajaga tööd (E-R 8.00-16.30)
- mugavat töökeskkonda kaasaegses tehases.

Lisainfo

Töökoht asub Harjumaal/Laagris

Tööpakkumise number
#69448