Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671159

Eriklassi õpetaja

CVKeskus.ee klient
Kehra, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ainetundide läbiviimine algklassis

Ootused kandidaadile

  • omab või omandab kvalifikatsiooninõuetele vastavat haridust
  • loob õpikeskkonna, mille keskpunktis on õpilane oma individuaalsete võimete ja vajadustega
  • rikastab klassikalist metoodikat kaasaegsete lahendustega
  • järgib elukestva õppimise põhimõtet
  • kasuks tuleb eripedagoogiline ettevalmistus

Ettevõte pakub

  • täiskoormus paindliku tunniplaaniga

  • positiivne tööõhkkond

  • toimiv meeskond

  • süsteemne täiendkoolitus-erineva keele- ja kultuuritaustaga õpilased

Tööpakkumise number
#671159

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

asub 39 km kaugusel Tallinnast, Jägala jõe keskjooksul, Kõrvemaa metsade läheduses, väga hea rongiühendus Tallinna, Narva ja Tartu suunas.
Rohkem infot Kehra Gümnaasiumist:

Vaata rohkem