Erialadiplomaat sisejulgeoleku küsimustes (esmase teenistustähtajaga 31.07.2012)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175027

Tööpakkumise number

175027

Töö kirjeldus

• Eesti Vabariigi Siseministeeriumi valitsemisalas olevate sisejulgeoleku asutuste, Eesti kodanike ja juriidiliste isikute huvide esindamine Vene Föderatsioonis;
• Eesti Vabariigi ja Vene Föderatsiooni sisejulgeolekualase koostöö igapäevane koordineerimine, selle arendamine ning tõhustamine;
• vastavalt vajadusele Eesti Vabariigi ja Vene Föderatsiooni sisejulgeoleku asutuste koostööprojektide elluviimine;
• informatsiooni vahendamine oma tegevusvaldkonna raames toimuvate ürituste kohta;
• koostöö tegemine teiste riikide Vene Föderatsiooni akrediteeritud sisejulgeoleku erialadiplomaatidega.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• omad kõrgharidust õiguse või politseivaldkonna erialal;
• omad eelnevat töökogemust Siseministeeriumi valitsemisalas vähemalt 5 aastat;
• oskad vene keelt kõrgtasemel ning inglise keelt kesktasemel;
• Sul on üldised teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist ja õigussüsteemist;
• Sul on hea suhtlemisoskus ning oled initsiatiivikas, koostöövalmis, kõrge enesedistsipliiniga ja usaldusväärne;
• omad B-kategooria juhiluba vähemalt 3 aastat.

Pakume Sulle erakordset väljakutset rahvusvahelises keskkonnas ning suurepärast võimalust mitmekülgseks enesearendamiseks.

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Eesti Vabariigi Suursaatkonnas Moskvas.

Kandideerimiseks palume sul CV Keskuse vahendusel saata motiveeritud sooviavaldus ja elulookirjeldus.

Lisainformatsioon telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Venemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
1. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
10. märts 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 14 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.