Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199275

Eriala arstid Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eriala arsti töö Soome haiglas või tervisekeskuses, sõltuvalt erialast

Ootused kandidaadile

  • Registreeritud Eesti Tervishoiuametis eriala arstina (kirurg, sisearst, radioloog jne)
  • praktiline töökogemus Eesti tervishoius
  • motivatsioon ja tahe töötada Soomes

  • tasuta soome keele õpet Tartus ja Tallinnas (nii algajatele kui ka edasijõudnutele)
  • Soome arsti palgatasemele vastavat palka, alates 80 000 krooni kuus/bruto
  • osaliselt möbleeritud korterit Soomes töötamise ajal
  • võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
  • abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (VALVIRA) vormistamisel
  • arstikindlustust ja tööõnnetuskindlustust
  • tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal

Lisainfo

Soome keele oskajatele võimalus tööta pakkuda KOHE!
Küsi pakkumist!

Tööpakkumise number
#199275