Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #651770
Kaugtöö võimalus

Eralasteaed Naba ja huvikool Naba juhiabi/haridustehnoloog

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Eralasteaed Naba on looduskaunis kohas asuv mitmekülgset ja kvaliteetset alusharidust ning huvitegevust pakkuv lasteasutus. Eralasteaed Naba ja Naba huvikool on ühtne meeskond, kus igal töötajal on võimalus panustada meie ettevõtte arengusse.

Juhiabi/haridustehnoloog on meie meeskonna oluline liige, kes koostöös juhtkonnaga aitab luua tingimused laste igakülgseks ja loomulikuks arenguks, toetab meeskonda ITK valdkonnas, koordineerib huvikooli tegevust ja info liikumist.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SINULT

  • Head suhtlemisoskust ja avatust meeskonnatööle
  • Oskust süsteemselt mõelda
  • Väga head eneseväljenduse oskust kõnes ja kirja eesti ja inglise keeles
  • Väga head arvutikasutamise oskust
  • Iseseisvust oma töö korraldamisel
  • Valmidust töötada periooditi tempokas ja pingelises töökeskkonnas
  • Korrektsust, täpusts ja kohuse-ja vastutustunnet.
  • Positiivset ellusuhtumist, oskust jääda rahulikuks ka pingelistes olukordades
  • Avatust otsima ja leidma probleemidele lahendusi.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • Kaasaegset, samas hubast töökeskkonda
  • Professionaalset ja ühtehoidvat meeskonda
  • Paindliku tööaega/ kodukontori võimalust
  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#651770

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
29. mai 2020

CVKeskus.ee klient

Mis on Naba?
Naba on terve pere maailm - maailmanabade lasteaed, huvialakool ja beebiklubi.
Naba on maja, mis on tehtud laste jaoks ja lastele mõeldes!

Naba on mitmekülgset ja kvaliteetset alusharidust pakkuv eralasteaed.
Naba on usaldusväärne ja kindel partner peredele.
Naba on kaasaegne ja turvaline, arengut toetav mängu-ja õpikeskkond lastele.
Naba on professionaalsust toetav ja motiveeriv töökeskkond personalile.

Vaata rohkem