Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67633

Erakliendikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne uute kliendisuhete loomine
  • olemasolevate kliendisuhete arendamine ja toodete aktiivne müük
  • eraisikute laenu- ja limiiditaotluste analüüs ning nende kaitsmine krediidikomitees
  • igapäevaste pangaoperatsioonidega tegelemine (välja arvatud sularaha)
  • panga esindamine müügiüritustel

Ootused kandidaadile

  • aktiivsus ja loovus müügitöö korraldamisel
  • vähemalt aastane müügi- või aktiivse teenindamise kogemus
  • orienteeritus müügile ja teenindamisele
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel
  • arvuti kasutamise oskus
  • rakenduslik kõrgharidus (majandus, juura) või selle omandamine
  • meeskonnatöö kogemus

Ettevõte pakub

  • positiivset töökeskkonda
  • eneseteostusvõimalust rahvusvahelises suures kontsernis
  • häid enesetäiendamise võimalusi
  • graafikujärgset tööd teeninduskeskuses

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • töökogemus finantsinstitutsioonis
  • soome keele oskus

Tööpakkumise number
#67633