Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176806

Erakliendi nõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kliendisuhete loomine ja arendamine
  • Klientide teenindamine ja nõustamine panga kontoris
  • Erinevate pangatoodete ja teenuste müük
  • Tehingute sisestamine pangaprogrammidesse
  • Majasisene koostöö erinevate osakondade vahel

Ootused kandidaadile

  • Suurepärane suhtlemisoskus
  • Sõbraliku klienditeeninduse väärtustamine
  • Eelnev kokkupuude aktiivse müügiga (väga oluline)
  • Pangandusalane kogemus
  • Eelnev kogemus sularaha ja klientidega töötamisel
  • Väga hea vene ja eesti keele oskus
  • Hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • Täpsus ja kohusetundlikus

  • Meeldivat väljakutset arenevas ja rahvusvahelises ettevõttes
  • Toredaid töökaaslasi ja ühisüritusi
  • Lisaks heale põhipalgale, lisatasu müügieesmärkide täitmise eest

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Varasem müügikogemus
  • Varasem pangas töötamise kogemus
  • Arvutioskuse baasteadmised

Tööpakkumise number
#176806