Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346148

Erakliendi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kontaktikeskuse divisjon otsib kõnede teenindusgruppi erakliendi konsultante, kelle eesmärk on pakkuda klientidele kiiret ja kvaliteetset teenindust telefoni ning kirja vahendusel.

Erakliendi konsultandi igapäevaste tööülesannete hulka kuulub lisaks klientide nõustamisele ja probleemide lahendamisele ka aktiivne müügipakkumiste tegemine ning kontaktikeskuse ja kontorivõrgu kolleegide abistamine.

Ootused kandidaadile

Oled hea kandidaat, kui:

  • Sul on korrektse eesti ja vene keele oskus ning Sa valdad inglise keelt suhtlustasandil;
  • Sa oled väga hea eneseväljendusoskusega, valmis kliente abistama ja nõustama telefoni teel;
  • Sa võtad töös initsiatiivi, oskad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas;
  • Sa väärtustad enesearengut ja oled kiire õppija;
  • Sa oled eelnevalt töötanud nõustajana, laenuspetsialistina vms. ametikohal;
  • Sulle sobib töö graafiku alusel.

Pakume mitmekesist ja huvitavat tööd, toetavat meeskonda, tööks vajalikke koolitusi ning konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#346148

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2014

AS SEB Pank on pikaajalistel kliendisuhetel põhinev kaasaegne universaalpank. Meie eesmärgiks on aidata inimestel ja ettevõtetel saavutada edu, pakkudes neile finantsvahendeid ja head nõu. SEB tööandjana hoolib oma töötajatest ning väärtustab kõrgelt nende panust, pakkudes parimat keskkonda isiklikuks ja professionaalseks arenguks.

Vaata rohkem