https://www.cvkeskus.ee/274931

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274931

EPOKS PÕRANDATE VALMISTUS

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Helsingi piirkonda epoks põrandate ametimehi. Tööd pikaks ajaks!


Ootused kandidaadile

Nõutud vastava ala kogemus!


Ettevõte pakub

Ametlik lepingut Soome ettevõttega, palk 11-13 eur/h , elamine organiseeritakse.


Lisainfo

Töö algab kohe!


Tööpakkumise number
#274931
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
EPOKS PÕRANDATE VALMISTUS
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!