Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216869

Entertainers, dancers, instructors

CVKeskus.ee klient
Itaalia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Description: we are searching for mini club entertainers, sports entertainers, instructors, dancers. They have to be able to do kids and adults’ entertainment, sport activities, dances and shows, together with their animation team, with power, creativity and fun.

Nõudmised kandidaadile

Candidate’s requirements:
LANGUAGES: English good, German good, Italian fair
Other requirements: powerful, creative, funny, friendly

Ettevõte pakub

Place of work: different resorts in the North of Italy.
City: LAZISE
Starting/ending date: from April 2011 till October 2011
Contract: Project Employment Contract.
No of available posts: 250
Working time: 9am-12am/ 3pm-6pm/ 8.30pm-10.30pm
Salary: 500 - 1500 EUR net per month + further benefits
Travel expenses: yes
Transfer benefits: yes
Accommodation: yes
Other: board included

Lisainfo

Tööpakkumise number
#216869

Asukoht:
Itaalia
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. märts 2011
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
500-1500 EUR per month

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem