Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #678060
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Ennustaja

CVKeskus.ee klient
Kodukontor
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Kodus telefoni teel ennustamine, elukoht peab olema Eestis, linnas või maal, vahet pole, Eesti mobiilsidevõrgus. Eelistatud need kandidaadid, kel võimalik vastata 24/7 kõnedele ka valvete välisel ajal, kuid uus süsteem võimaldab ise sisse/välja logida ja teha tööd ka kokkulepitud aegadel, saatke CV ja motivatsioonikiri. Me võtame Teiega ühendust telefoni teel.

Ootused kandidaadile

Hea ennustamis-, suhtlemis-, kuulamis- ja inimeste mõistmisoskus. Ainulaadne võimalus töö käigus lisa õppida ja areneda.

Vajalik väga hea eesti keele oskus, kasuks ka vene keele oskus.
Rahulik ja privaatne töökeskkond kodus ja kohustus vastata kõikidele kõnedele kokkulepitud 24h vahetuste ajal. Eelistatud need kandidaadid, kes ka valvete välisel ajal võimalikult palju vastata saavad.
Suhtleme oma klientidega ainult ennustusliini 900 1727 vahendusel, me ei kohtu ega vaheta kontakte klientidega.
Vajalik eraldi mobiiltelefoni olemasolu, sim kaart meie poolt.
Arvutikasutusoskus.

Stabiilset, huvitavat tööd, ainulaadset arenguvõimalust ennustajana Eesti vanimal ja parimal ennustusliinil 900 1727 ja igakuist tulemusel põhinevat tasu kodust väljumata. Lepingu sõlmime FIE või OÜ-ga. Tasumine kord kuus kõneeristustel põhineva arve alusel.
24h vahetusi kokkulepitud päevadel, ja võimaluse vastata kõnedele ja muul, endale sobival ajal (võimalus ise liinile sisse välja logida alates septembrist).

Hea võimalus aidata inimesi, parandada karmat ja teenida raha kasvõi maakodus puhates või muude kodutööde kõrvalt. Head tasu kohusetundlikule, lojaalsele ja järjepidevale ennustajale, kellel on aega, tahtmist ja enesedistsipliini sellesse töösse panustada.

Tööpakkumise number
#678060

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
27. november 2020

CVKeskus.ee klient

KAARDID ENNUSTAVAD Tel 900 1727
Eesti esimene, vanim ja parim ennustusliin, kus kogenud ennustajad juba üle 30 aasta ööpäevaringselt annavad nõu ja aitavad leida lahendusi. Kasutusel nii kaardid, tarod, mustlaskaardid, astroloogia, unenäod, kristallkuul, numeroloogia, energeetika, tšakrate kontrollimine, needuse eemaldamine jpm.

Vaata rohkem

Ennustaja